+48 604802109 mentor@ekwinski.pl

Dlaczego warto powierzyć księgowość oraz administrację kadr i płac wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej?

Podejmując taką decyzję zyskujesz liczne korzyści:

  • możliwość skoncentrowania wszystkich sił i środków na zasadniczej działalności firmy,
  • obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • zespół profesjonalistów dysponujących aktualną wiedzą
  • zagwarantowanie poufności danych finansowych i kadrowych
  • oszczędność czasu poświęcanego na składanie wyjaśnień instytucjom fiskalnym
  • dostęp do danych i analiz księgowych z dowolnego komputera dzięki księgowości on-line
  • zasadnicze ograniczenie odpowiedzialności prawnej właściciela działalności gospodarczej

Księgowość on-line to narzędzie, dzięki któremu kadra kierownicza lub właściciel przedsiębiorstwa, 24 godziny na dobę, ma dostęp do danych finansowych, kadrowych, handlowych i wielu innych o swojej firmie, poprzez narzędzie zdalnego pulpitu.

Właściciel lub dyrektor firmy, po zalogowaniu się do systemu, ma dostęp m.in. do:, informacji o kwocie podatków do zapłaty,  analiz przychodów i kosztów wg kontrahentów i towarów, struktury wymagalności należności i zobowiązań, raportów kadrowo/płacowych, raportów księgowych np. zapisów księgowych, zestawień księgowych, aktualnego bilansu itp.

Wykorzystując Zdalny Pulpit otrzymujesz możliwość:

  • dostępu do danych przedsiębiorstwa 24 godziny na dobę,
  • możliwość przeglądania raportów niezbędnych do właściwego zarządzania firmą.
  • możliwość przeglądania wpisów wystawionych/otrzymanych faktur firmy

Biuro Usług Księgowych MENTOR EKWIŃSCY  jest biurem rachunkowym z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim i zagranicznym. Świadcząc usługi księgowe, podatkowe oraz rozliczając PIT-y stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do klienta.

WDRAŻAMY ODPOWIEDNIE PROCEDURY I ROZWIĄZANIA BIORĄC POD UWAGĘ SPECYFIKĘ DZIAŁALNOŚCI I POTRZEBY KAŻDEGO KLIENTA

Przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług księgowych oraz doradztwo podatkowe firmom z kapitałem krajowym oraz zagranicznym.

W zakresie usług naszego biura mieszczą się m.in. następujące zagadnienia: usługi księgowe, takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatków, PIT-y, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, ryczałtu, ewidencji VAT oraz dokumentacji kadrowo-płacowych. Nasze usługi kierujemy nie tylko do dużych podmiotów, ale również do niewielkich działalności gospodarczych - jako biuro rachunkowe. Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wielkopolskim!

 

Firma Mentor działa na rynku od 1995 roku specjalizując się w usługach z zakresu księgowości, kadr i płac.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy obsłudze przeszło stu podmiotów różnej wielkości i z różnych branż.  Lista branż obsługiwanych przez biuro: 1. Budownictwo: firmy budowlane i remontowe działające na terenie Polski dekarze hydraulicy 2. Finanse i ubezpieczenia: firmy ubezpieczeniowe bankierzy pośrednicy i doradcy finansowi lombardy 3. Lekarze i pielęgniarki lekarze różnych specjalizacji gabinety psychologiczne dentyści protetycy pielęgniarki położne ratownicy medyczni 4. Usługi: prawnicy projektanci wnętrz firmy zajmujące się szkoleniami BHP firmy sprzątające pracownie florystyczne tłumacze mechanicy firmy krawieckie 5. Handel: auto handel części samochodowe sprzęt AGD detaliczny i hurtowy 6. Hotele, Restauracje: hotele restauracje firmy kateringowe pizzerie bary 7. Transport i logistyka: firmy transportowe firmy logistyczne.

Zapewnij sobie wsparcie księgowo-podatkowe dla swojego biznesu, a my zapracujemy na Twój spokój i pewność podatkową


ico1 ico2 ico3
POMOC
W ZAKŁADANIU FIRM
OBSŁUGA KADROWO - PŁACOWA OBSŁUGA KADROWO - PŁACOWA
 Oferujemy przygotowanie dokumentacji związanej z rejestracją działalności gospodarczej oraz bieżącą obsługę księgową Twojej firmy. Oferujemy obsługę księgową dla firm, organizacji i podmiotów zagranicznych.  Usługi związane z przygotowaniem oraz prowadzeniem wymaganej prawem dokumentacji pracowniczej.

baner
Biuro Usług Ksiegowych MENTOR EKWIŃSCY działa na rynku od 1995 roku. Powstało z zamysłem stworzenia maksymalnie szerokiego wachlarza usług księgowych, tak by odciążyć przedsiębiorców na tyle - na ile jest to możliwe. Dlatego regularnie poszerzamy portfel usług MENTOR EKWIŃSCY. Rachunkowa obsługa małych, średnich i dużych firm. Obsługa księgowa, kadrowo-płacowa, mailowe/smsowe przypomnienia o terminach. Wszystko dopasowane do Twoich potrzeb. Konsulting - doradztwo i wsparcie dla klientów. Pogotowie księgowe. Pierwszy miesiąc zawsze za darmo i bez zobowiązań. Na każdym etapie rozwoju biznesowego projektu, przedsiębiorstwa czy start-up'u - niezależnie od tego, czy jesteś na początku drogi, czy masz już za sobą kilka lat na rynku oraz niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes mały, średni czy może duży - stworzymy specjalnie dla Ciebie indywidualny model współpracy, tak by wyprodukować Tobie i Twojej firmie, jak największy komfort, bezpieczeństwo i swobodę w działaniu.

 


 

Biuro Rachunkowe Mentor  Międzyrzecz - ul. 30 Rynek 6/6